Liga proti rakovine pomáha onkologickým pacientom na Slovensku už 33 rokov. Prispieť na podporu ľudí s rakovinou môže každý - Deň narcisov 2023. Ďakujeme!
Deň narcisov 2023


Deň narcisov 2023

Na Slovensku pribudne ročne okolo 40 000 onkologických pacientov. Život občas "bodne", obráti sa naruby a to v mnohých prípadoch oznámenia onkologickej diagnózy. Liga proti rakovine ďakuje všetkým, ktorí sa na „život z inej strany“ dokážu pozrieť a byť solidárni v podobe pripnutia narcisu a prispenia do zbierky Deň narcisov.

 

 

ĎAKUJEME, ŽE VIDÍTE ŽIVOT AJ Z INEJ STRANY

 

 

 

Informácie o zbierke nájdete na www.dennarcisov.sk

 

Prispieť na podporu ľudí s rakovinou môže každý.
Liga proti rakovine pomáha onkologickým pacientom
na Slovensku už 33 rokov.

 

 

PREČO PODPORIŤ DEŇ NARCISOV?

I váš príspevok pomôže naďalej zabezpečovať BEZPLATNÉ projekty, ktoré sú realizované s poznaním potrieb a problémov onkologických pacientov.


NARCIS MÔŽETE ZÍSKAŤ:

20. 4. v uliciach Slovenska u dobrovoľníkov za dobrovoľný príspevok

 

Od 20. 4. do 22. 4. v drogériách, lekárňach a potravinách:

●  dm drogerie – môžete prispieť dobrovoľným príspevkom do pokladničiek pri pokladniach a vo vybraných predajniach v mestách aj cez platobné terminály

Dr.Max – vo všetkých viac ako 355 lekárňach Dr.Max na Slovensku môžete prispieť dobrovoľným príspevkom v hodnote od 1 € alebo ľubovoľným násobkom tejto čiastky. Prispieť  možno kartou alebo v hotovosti priamo pri táre (výdajne miesto v lekárni), kde vám lekárnik odovzdá aj symbol zbierky - narcis.

Tesco – okrem možnosti prispieť priamo na Deň narcisov –  20.4. do pokladničiek dobrovoľníkom v priestoroch prevádzok Tesco, majú zákazníci špeciálnu možnosť. Prispieť môžu od 20. do 22.4. priamo pri pokladni prostredníctvom kupónov v hodnote 1, 3 a 5 € (možno ich ľubovoľne kombinovať). Kupóny budú umiestnené spolu s narcismi na makete narcisu pri pokladniach alebo pri vstupe.

 

ONLINE A SMS FORMY PRISPENIA:

Od 17.4. do 28. 4. môžete prispieť prostredníctvom:

●  SMS na 848 (hodnota SMS je 3 € v sieťach všetkých mobilných operátorov)

●  Účtu zbierky SK09 0900 0000 0054 5454 5454

●  QR kódu

 

●  Kúpou virtuálneho narcisu v eshopoch: drmax.sk, lelosi.sk, lunys.sk, zachej.sk, zlavadna.sk

●  Zaokrúhlením nákupu: na lunys.sk je možné zaokrúhliť objednávku ľubovoľnou sumou – pričom celá zaokrúhlená čiastka ide na účet zbierky.

 

„Poznáte ten pocit, keď sa strácate, keď sa vám zrúti celý svet,  keď neviete, ako budete so svojím problémom ďalej žiť? A práve vtedy je pre Vás vzácna akákoľvek pomoc a podpora. Pre onkologických pacientov, ktorým rakovina obráti život naruby, je jeden výnimočný deň v roku, kedy im svoju podporu môžeme vyjadriť jednoduchým gestom a pomocou v rámci svojich možností.

Ďakujeme každému jednotlivcovi, ktorý sa tak rozhodne urobiť, ktorý sa na chvíľu zastaví a uvedomí si bremeno rakoviny. Ďakujeme každému partnerovi, ktorý nám pomáha zrealizovať tento deň. Ďakujeme všetkým mediálnym partnerom, ktorí tento deň dávajú do povedomia nielen tých, ktorí žijú ,život na inej strane, ale i tých, ktorí život z inej strany vnímajú. Ďakujeme vám, že Deň narcisov podporujete už 27 rokov,“ hovorí Ing. Eva Kováčová, výkonná riaditeľka Ligy proti rakovine.

 

Deň narcisov 2023 - LIGA PROTI RAKOVINE - rozhlasový spot (30 sek.)

 

 

 

   Tlačová správa - Deň narcisov 2023

 

 

 

 

  

Nežná revolúcia

Galéria umenia