V divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Galante sa dňa 20. septembra 2022 uskutočnilo predstavenie detského divadelného súboru Za šecki drobné pod názvom Spáčka.
Divadelné predstavenie detí

 

Divadelné predstavenie detí

 

Galantské osvetové stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja a detský divadelný súbor Za šecki drobné, zorganizovali pre všetkých záujemcov o divadlo, predstavenie pod názvom Spáčka, ktoré sa uskutočnilo dňa 20. septembra 2022 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Galante. Divadelné predstavenie podľa neobyčajnej rozprávky Neila Gaimana je autorským spracovaním členov súboru. Detský divadelný súbor Za šecki drobné pracuje pri Galantskom osvetovom stredisku a dlhoročne dosahuje v rámci súťaží záujmovej umeleckej činnosti vynikajúce výsledky. Súbor vedú skúsené divadelníčky Viera Ralíková a Diana Paška Hrabovská, ktoré sa snažia v deťoch objaviť a rozvíjať ich prirodzené nadanie pre divadlo. Mladých adpetov divadelného umenia učia správnym návykom, ktoré sú dôležité pri prezentácii dramatizácií na javisku. Odmenou sú krásne úspechy a radosť z tvorenia.

 

 

 

 

 

 

Nežná revolúcia

Galéria umenia