Galantské osvetové stredisko v spolupráci požičovňou svadobných šiat pripravili v mesiaci júl až september 2022 netradičnú výstavnú prezentáciu pod názvom Dobové svadobné šaty. Srdečne vás pozývame na prehliadku!
Dobové svadobné šaty - výstava

 

DOBOVÉ SVADOBNÉ ŠATY

- výstava

 

Galantské osvetové stredisko v spolupráci požičovňou svadobných šiat zrealizovali netradičnú výstavnú prezentáciu pod názvom Dobové svadobné šaty. Výstava je inštalovaná v historických priestoroch Renesančného kaštieľa v Galante, ktorý je najužším putom spätý s rodom Esterházyovcov. Uskutočnená výstava je súčasťou podujatí v Galante a širšom regióne, ktoré približujú príbeh Márie Terézie a jej väzieb na významný šľachtický rod Esterházyovcov. Zároveň je taktiež sprievodným podujatím pri príležitosti 785. výročia 1. písomnej zmienky o meste Galanta. Výstava bude verejnosti sprístupnená od 1. júla do 30. septembra 2022.

Srdečne vás pozývame na prehliadku!

 

 

 

 

 

 

 

Nežná revolúcia

Galéria umenia