V dňoch 6.-10. februára 2012 sa konala v priestoroch Miestneho kultúrneho strediska v Zlatých Klasoch výstava diel z tvorby výtvarníka Jána Kollároviča z Eliášoviec a rezbára Štefana Pokstallera zo Šamorína, členov Klubu výtvarníkov Galantská paleta.
Výstava diel Jána Kollároviča a Štefana Pokstallera

Klub výtvarníkov Galantská paleta pracuje už vyše 10 rokov pri Galantskom osvetovom stredisku. Za ten čas sa uskutočnili mnohé pekné autorské a spoločné výstavy a dnes je možné konštatovať, že členovia klubu výtvarníkov sú z roka na rok aktívnejší. Na výstave mohli návštevníci vzhliadnuť krásne olejomaľby zachytávajúce prírodné scenérie okolia Malého Dunaja a zátišia s kvetmi i drevorezbársku tvorbu. Aj prostredníctvom tejto výstavy sa verejnosti môže prezentovať bohatá a kreatívna činnosť našich regionálnych umelcov.

 

 

Nežná revolúcia

Galéria umenia