V dňoch 4. až 30 apríla 2018 sa v priestoroch Inovatechu v Sládkovičove realizovala výstava diel mladého talentovaného fotografa Benjamína Dráfiho.
Výstava fotografií Benjamína Dráfiho

PODOBY BLESKOV

Výstava fotografií Benjamína Dráfiho

 

V dňoch 4. až 30 apríla 2018 sa v priestoroch Inovatechu v Sládkovičove realizovala výstava diel mladého talentovaného fotografa Benjamína Dráfiho. Výstava, ktorá nesie názov Podoby bleskov obsahuje fascinujúce fotografie zachytené priamo v akcii pri búrkach silnej intenzity. A práve na fotografovanie týchto prírodných úkazov sa zameriava Benjamín Dráfi z Levíc. Organizátormi výstavy boli Galantské osvetové stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja v spolupráci s mestom Sládkovičovo. Aby sa fotografie dostali až k návštevníkom na výstavu, bolo pre autora potrebné v nepriaznivom počasí častokrát absolvovať výstupy na vyvýšeniny a strechy,  len preto, aby sa mu podaril zachytiť ten najúchvatnejší moment tohto úkazu.