V dňoch 25. mája až 3. júna 2018 sa v Kultúrnom dome v Eliášovciach uskutočnila výstavná prezentácia diel piatich členov Klubu výtvarníkov Galantská paleta.
Výstava v Eliášovciach

Členovia Klubu výtvarníkov Galantská paleta

vystavujú svoje diela v Eliášovciach

 

V dňoch 25. mája až 3. júna 2018 sa v Kultúrnom dome v Eliášovciach uskutočnila výstavná prezentácia diel piatich členov Klubu výtvarníkov Galantská paleta. Organizačne výstavu pripravili obec Nový Život, Miestna organizácia Csemadok Eliášovce v spolupráci s Galantským osvetovým strediskom, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja. Klub výtvarníkov Galantská paleta pracuje už vyše 16 rokov pri Galantskom osvetovom stredisku. Mnohé pekné autorské a kolektívne výstavy, ktoré sa podarilo zrealizovať sú dôkazom veľmi úspešnej a plodnej kooperácie.

Na výstave sa prezentovali autori Ján Kollárovič, Teodor Szabados, Rudolf Bazsalovics, Cecília Bazsalovicsová a Tibor Hordósy.

Vernisáž výstavy sa konala 25. mája o 18.00 hod. v Kultúrnom dome v Eliášovciach. Na výstave mohli návštevníci vzhliadnuť diela vytvorené technikou akrylu i olejomaľby zachytávajúce zaujímavé prírodné scenérie, zátišia s kvetmi i diela s nádychom exotiky, ale aj fotografie či plastické objekty. Prostredníctvom tejto výstavy sme chceli verejnosti prezentovať bohatú a kreatívnu činnosť našich regionálnych umelcov.